BLOGKoloryzacja, rozjaśnienie i tonowanie - szkolenie JOICO w Oazie Piękna
2022-12-05 Kochani jesteśmy świeżo po szkoleniu z koloryzacji, rozjaśnienia i tonowania JOICO.

Gościliśmy Joannę Warner która przedstawiła nam w sposób najlepszy koloryzację jak i produkty na których pracowaliśmy, idealne podejście Joanny sprawilo że szkolenie było na wysokim poziomie,wytkumaczone było wszystko z najmniejszymi szczegukami przez co praca na modelkach była satysfakcjonująca a efekty możecie sami zobaczyć.
Rozjaśnij bezpiecznie włosy nawet do 8 tonów z rozjaśniaczem Joico Vero Light!
Joico Vero Light Lightening Powder to profesjonalny rozjaśniacz w pudrze, który pozwala rozjaśnić włosy aż do 8 tonów. Dzięki niepylącej formule zapewnia maksymalny komfort pracy oraz nie osadza się w płucach. Zawiera kryształki nawilżające K-PAK Keratin i Sorbitol, które zapewniają włosom optymalną ochronę i nawilżenie. Z rozjaśniaczem Joico Vero Light możesz bez obaw rozjaśnić włosy. Będą jasne, piękne i nawilżone!
Joico VERO Creme Lightener - rozjaśniacz w kremie.
Najwyższej jakości rozjaśniacz do włosów JOICO. Rozjaśnia do 8 tonów, nie wysusza ani nie niszczy włosów, gdyż zawiera ekskluzywny kompleks K-Pak Quadramine Complexe.
Rozjaśnia o 7-8 tonów
JOICO VERO K-PAK CHROME - Profesjonalna farba do włosów bez amoniaku
Profesjonalny kosmetyk do pół-trwałej koloryzacji włosów bez amoniaku, zawierający w swojej formule odżywcze składniki K-Pak Deep Penetrating Reconstructor - które mają na celu odbudowę wewnętrznej struktury włosa. Dzięki unikalnym właściwościom serii K-Pak, po zastosowaniu Vero Chrome włosy uzyskują piękny, intensywny kolor, kuszą niesamowitym połyskiem, a jednocześnie są objęte skuteczną ochroną. Włosy są gładkie, zdrowe, elastyczne a przede wszystkim olśniewają głębią koloru i blaskiem.


« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy